Usługi koszenia trawników

O nas

błękitna linia rozdzielająca png

Firma Sopicki to lokalny serwis ogrodniczy zajmujący się koszeniem trawników i utrzymaniem ich w we właściwej kondycji. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu wykonania usług ku zadowoleniu zleceniodawcy.  

Mapa zakresu usług koszenia trawników.

Koszenie trawników  – nasza usługa skierowana jest, ze względu na lokalizację naszej firmy, do potencjalnych klientów z obszaru województw: małopolskie oraz śląskie. Obsługujemy przede wszystkim obszary powiatów:

wadowickiego,

oświęcimskiego,

bielskiego,

krakowskiego,

żywieckiego,

suskiego,

cieszyńskiego.

Zawsze jesteśmy gotowi otworzyć zakres swych usług na inne rejony Polski południowej oraz zakres wykonywanych zleceń. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, a chcesz je wykonać w innej lokalizacji niż wymienione powyżej, zapraszamy do kontaktu z nami.

Jesteśmy w pełni ubezpieczoną firmą usługową, zapewniamy bezpieczne i profesjonalne wykonywanie usług oraz odpowiedzialność podczas wykonywania powierzonych prac. 

 

Sam proces koszenia trawy realizujemy w dwóch podstawowych modelach:

 

1. Koszenie trawników w opcji mielenia (mulczowania) skoszonej trawy.

 

2. Koszenie trawników w opcji zbierania i wywozu skoszonej trawy z powierzonego do realizacji usługi terenu.

Ta pierwsza opcja jest częściej zamawiana przez naszych klientów ze względu na niższy koszt jej realizacji oraz przynosząca korzyści dla kondycji naszego trawnika. Drobno zmielona trawa wnika w trawnik (nie jest widoczna po jakimś czasie) i nawozi go, dzięki żyjącym w skoszonej trawie mikroorganizmom, które rozkładają ją, tworząc w ten sposób korzystny nawóz.

Traktorek do koszenia z funkcją zbierania trawy oraz mulczowania.

Firma Sopicki w swej ofercie wykonuje zlecenia z zakresu:

Ścinanie, pielęgnacja konarów drzewa usługi alpinistyczne.

koszenie trawników,
podkaszanie trawy wokół drzewek, obrzeży ogrodowych, trudnodostępnych miejsc,
wywóz skoszonej trawy,
koszenie trawników z funkcją mielenia (mulczowania),
wykaszanie zarośniętych łąk,
nawożenie trawników za pomocą dostępnych środków na rynku,
grabienie trawy oraz liści,
przycinanie żywopłotów, krzewów i gałęzi z poziomu ziemi,
przycinanie, pielęgnacja konarów drzew z użyciem drabin, technik alpinistycznych lub w razie konieczności podnośników mechanicznych,
ścinanie drzew,
wywóz pozostałości po pracach przycinania i ścinania drzew.

Pielęgnacja drzewostanu – usługa ta obejmuje ścięcie, kształtowanie bądź też zmniejszenie wysokości drzewa. Nasi pracownicy posiadają niezbędne szkolenia i pozwolenia do prac na wysokościach oraz niezbędne urządzenia i kwalifikacje, aby obsłużyć każde zlecenie dotyczące pielęgnacji drzew.

Do realizacji usług używamy profesjonalnego sprzętu, wysokiej jakości, a nasze wszystkie urządzenia utrzymane są w bardzo dobrym stanie technicznym, pozwalając tym samym na wykonanie prac na najwyższym poziomie.

Krajobraz Twojego ogrodu. Jeśli masz wizję tego, jak powinna wyglądać Twoja zielona przestrzeń i jakie cechy powinna mieć,  przedstaw nam ją dokładnie, określ szczegóły, a my będziemy strać się ją wdrożyć w życie.
Koszenie trawników Andrychów, Wadowice, Kęty, Sucha Beskidzka, Żywiec oraz Oświęcim – to miejsca, gdzie najszybciej jesteśmy w stanie dotrzeć w przypadku natychmiastowej potrzeby wykonania usługi. Możliwość taka istnieje w przypadku, gdy aktualnie nie jest realizowane przez nas inne zlecenie.

Nasze prace związane z koszeniem trawników ukierunkowane są w najwyższą jakość dokonania usługi, a tym samym zadowolenie klienta. Koszenie trawy za pomocą kosy spalinowej Stihl.

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie, czy też nietypowe zlecenia jakimi Państwo jesteście zainteresowani – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i omówienia sprawy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta wraz z niezwykłą starannością, jaką wykonujemy zlecenia skłoni do podjęcia stałej współpracy.

 

Zawsze dobrze utrzymany trawnik wokół posesji czy obiektu, którego jest się właścicielem czy administratorem, cieszy oko i podnosi jego rangę.