Usługi koszenia trawników

Cennik usług koszenia trawników.

Błękitna linia oddzielenia wpisów png

Kompleksowy koszt wykonania usługi uzależniony jest od sposobu jej realizacji.

Skontaktuj się z nami, wskazanym byłoby przesłanie fotografii z terenu, jaki mielibyśmy się zająć – pozwoli to na wstępną wycenę i przedstawienie konkretnej oferty, określającej również metodę wykonania usługi koszenia trawnika. Najlepiej jednak (bez zobowiązań) umówić się w miejscu, gdzie chcesz, aby wykonana była usługa – najbardziej rozsądna naszym zdaniem możliwość.

Pozwól, aby nasz zespół serwisowy stworzył plan, który w pełni spełni Twoje wymagania, dotyczące utrzymania w odpowiedniej kondycji trawnika.

Nasz cennik oparty jest na rzeczywistym czasie godzinowym, spędzonym na realizacji usługi w obrębie powierzonego obszaru.

Inna, niższa, będzie w przypadku skoszenia trawy w systemie mulczowania (mielenia) a inna, wyższa, w przypadku konieczności zbierania trawy i wywożenia jej z terenu posiadłości.

Inna, niższa, będzie w przypadku cyklicznej realizacji zlecenia, a inna, wyższa w przypadku jednorazowej usługi, zwłaszcza, gdy trawa jest bardzo wysoka, przerośnięta, a teren nierówny lub o dużym kącie nachylenia.

cennik usług koszenia trawników.

Nasze ceny są do negocjacji – zawsze jesteśmy skłonni je obniżyć, zwłaszcza w przypadku zlecenia usługi na obsługę w trakcie całego sezonu.

Jesteśmy legalną firmą odprowadzającą podatki – wystawiamy faktury VAT.

Ceny usług koszenia trawy ustalane są indywidualnie dla każdej zleconej usługi. Poglądowy cennik znajduje się poniżej.